תאונת עבודה קבלן בניין​

הבניה הרבה ברחבי הארץ הופכת ידיעות על תאונת עבודה קבלן בניין לשכיחות יותר ויותר. במיוחד במרכז הארץ בו הצפיפות גבוהה והבניה אינטנסיבית קורות תאונות באתרי בניה והאצבע מופנית באופן מיידי לקבלני הבניין שהאתר נמצא באחריותם ולמנהלי העבודה הנוכחים במקום.

קנסות גבוהים על כשלים בטיחותיים
ועדת העבודה של הכנסת אישרה להטיל קנסות כספיים לא מבוטלים על אותם קבלנים. הקנס יכול להגיע עד לסכום של 35,280 שקלים לכל עבירה, כשמנכ"ל שלא יפעל לתיקון הפרות הבטיחות יקנס ברבע מהסכום עד 9000 שקלים. ללא ספק אלו עונשים כבדים שלקבלני בניין לא קל לעמוד בהם. עו"ד מנדלמן, עו"ד פלילי בעל מוניטין רב המשמש גם בתור  עו"ד צו הגנה או עורך דין עבירות רכוש בתל אביב מנוסה בטיפול במקרים של תאונת עבודה קבלן בניין. הוא יכול להעיד מניסיונו כי חשוב למצוא עורך דין בעל ניסיון בתחום שיכול לעמוד מול המדינה ולשמש פה לאותם קבלנים.

מה לעשות לאחר תאונת עבודה באתר
לאחר התרחשותה של תאונת עבודה קבלן בניין, וכמובן לאחר טיפול בתאונה עצמה על נפגעיה אם יש ותיקון הכשלים, על קבלן הבניין להתכונן לכך שיקבל על כך קנס בהתאם לחומרת התאונה והכשלים הבטיחותיים שגרמו לה. זה הזמן להתחיל לחפש עורך דין פלילי בתל אביב או במקום אחר, מומלץ באזור בו התרחשה התאונה. כאמור, על עורך הדין להיות מנוסה מאוד בתחום תאונות העבודה באתרי בניה אשר מושם עליו דגש רב בתקופה האחרונה והמדינה שמה לעצמה למטרה להפחית את תאונות העבודה  המתרחשות באתרי בניה, כשדרך הטיפול המרכזית היא באמצעות קנסות כבדים לכל כיס. כך, אם התאונה התרחשה באזור ת"א עו"ד מנדלמן הוא הכתובת עבורכם.

להפוך קנסות להתראה מנהלית
במקרים מסוימים יהיה ניתן להפוך את הקנסות להתראה מנהלית. גם בשל כך מומלץ לבחור עורך דין הבקיא בנושא האכיפה ויוכל לעזור למרשו להמיר את הקנס הכבד להתראה מנהלית במידה ואפשר.

אם מדובר על תאונת עבודה קבלן בניין מורכבת במיוחד, כדאי גם לבדוק מהם התחומים הנוספים בהם עוסק אותו עורך דין. אם במסגרת תאונת עבודה קבלן בניין נגרם נזק לרכוש מומלץ למצוא עורך דין עבירות רכוש בתל אביב ואם עולה גם נושא של צו הגנה בנוסף לתאונה, יש למצוא עו"ד צו הגנה שיוכל לטפל גם בחלק זה של התיק. גם במקרים מורכבים אלה עו"ד מנדלמן ייצג אתכם בהצלחה.
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: