עו"ד עבירות מין בת"א​

עבירות מין הן מסוג העבירות שבעבר לא קיבלו די התייחסות, ונשים (שהן הקורבנות המרכזיים לאלימות מינית) הרגישו שקולן לא נשמע. היום הנושא נמצא בשינוי ונשים כבר לא חוששות לפנות אל עו"ד עבירות מין בת"א או באזור מגוריהן אשר ייצג אותן וישמיע את קולן. עקב כך, צריכים גם הנאשמים למצוא עורך דין לעבירות מין שייצג אותם. עו"ד מנדלמן הוא עו"ד פלילי ובעל ניסיון רב הן בייצוג נאאשמים והן בייצוגן של הקורבנות.

מורכבותן של עבירות מין 
עבודתו של עו"ד עבירות מין בת"א ובכלל היא מורכבת ורגישה יותר מעבודתם של עורכי דין בתחומים אחרים. לעומת עו"ד פליליים המומחים בתחומים אחרים, כמו עורכי דין עבירות סמים למשל, מוצאים עצמם עו"ד עבירות מין בת"א המגנים על הנאשם מתמודדים לא רק מול התביעה אלא גם מול עורך דין לעבירות מין נוסף אשר מלווה את המתלוננת מטעם המרכז לנפגעות עבירות מין. בנוסף, לעומת עורך דין עבירת סמים, על עורך דין המייצג נאשם בתקיפה מינית לפנות אל הקורבן תוך התחשבות במצבה. מורכבות נוספת של עו"ד עבירות מין בת"א לעומת עורכי דין עבירות סמים היא העובדה שבד"כ עבירות מין הן מוסתרות מעינם של אחרים ומעורבים בהן רק הקורבן והתוקף.

עורך דין עבירת סמים יכול לחקור עדים לעבירה. הדבר הביא לכך שישנן עבירות מין שנמשכו שנים ארוכות ואיש לא שיער שהן מתרחשות. עו"ד מנדלמן יודע לגשת אל התיק באופן שיוציא את מרבית המידע שניתן.

איך לבחור עו"ד עבירות מין?
עו"ד עבירות מין בת"א ובכלל צריך להיות בעל ניסיון רב בטיפול בתיקים מסוג זה. הוא צריך לשים את טובת הנאשם לנגד עיניו גם אם הדבר לא יעורר אהדה בקרב הציבור או הקרובים לקורבן. עו"ד מנדלמן, בתור עו"ד עבירות מין בת"א יודע עד כמה חשוב ייצוג הנאשם באופן אובייקטיבי ללא הטיה ומקפיד על כך.  עורך הדין מחוייב לשמור על זכויותיו של הנאשם ושהיחס כלפיו לכל אורך הדרך יהיה הולם. מעבר לחיפוש עו"ד בעל ניסיון רב בתחום, חשוב שתהיה הבנה טובה  בין הנאשם לעורך הדין, ושהנאשם יחוש אמון כלפי עורך דינו. 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: