עו"ד לעבירות מין

עבירות מין הן חלק מענף המשפט הפלילי, זהו תחום מיוחד, הדורש מומחיות ספציפית של עורך דין לעבירות מין כמו גם עורכת דין לעבירות מין, אשר מתמחים בטיפול במגוון סוגיות משפטיות ותיקים הקשורים אל נושא רגיש ומורכב זה.
עו"ד שחר מנדלמן הינו עו"ד לעבירות מין מנוסה, מקצועי ומוביל בתחומו, בעל ניסיון עשיר בטיפול וייצוג של חשודים ונאשמים רבים בתיקי עבירות מין על כל סוגיהן.

מהן עבירות מין?
בתחום המשפט הפלילי במדינת ישראל, נחשבות עבירות המין כחמורות וקשות באופן מיוחד. שכן, כל מעשה של פגיעה מינית באדם, בניגוד לרצונו, עלול לגרום לו לנזקים נרחבים – בגוף ובנפש.
המונח "עבירות מין" כולל בחובו מגוון רחב של עבירות, בעלות אופי מיני המשלבות פגיעה גופנית ונפשיות בקורבן העבירה, ביניהן - אונס, מעשה מגונה, מעשה סדום, בעילה אסורה בהסכמה, הטרדה מינית ועוד, כאשר העבירות הכי נפוצות הינן עבירות מין במשפחה.
רשויות החוק קבעו רף ענישה חמור בעבירות אלה בשל השלכות הפגיעה בנפגעי העבירה. בהתאם, גם גורמי האכיפה ובתי המשפט בארץ, מתייחסים לעבירות אלה בצורה קפדנית ומחמירה, על מנת למגר את התופעה מקרב החברה.

חשיבות הייצוג המשפטי
עורך דין לעבירות מין או עורכת דין לעבירות מין, נדרשים בעת הייצוג המשפטי להפגין יכולות ומיומנות ברמה גבוהה, מאחר ואין זו משימה קלה. במסגרת התפקיד, נדרש עו"ד לעבירות מין לאבחן ולאפיין את המקרה על פי הנסיבות השונות, כאשר לדרך התנהלותו בתחילת הטיפול אל מול הגורמים השונים, בהם המשטרה והפרקליטות, עשויה להיות השפעה ניכרת בדבר ההחלטה האם להגיש כתב אישום.

חשוב לציין, כי מדובר בהחלטה בעלת משקל רב מאחר והענישה בגין עבירות מין יכולה להיות מאסר בפועל לתקופה ממושכת. עו"ד לעבירות מין המתמחה בתחום, בקיא בחקיקה ובפסיקה ויש לו את הכלים הנחוצים לייצוג הלקוחות בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

בכל מקרה של קבלת זימון לחקירה או הגשת כתב אישום בגין עבירת מין, מומלץ לפנות בהקדם אל עו"ד שחר מנדלמן, עו"ד לעבירות מין מקצועי ומנוסה שישמח לייעץ ולסייע בניהול ההליך הפלילי. 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: