עו"ד הטרדה מינית 

עו"ד הטרדה מינית כמו גם עורך דין לעבירות מין, שהינם חלק ממשרד עורכי דין פליליים, מייצגים חשודים ונאשמים בכל סוגי עבירות המין לרבות הטרדה מינית והתנכלות.
המושג "הטרדה מינית" כולל בחובו התייחסות לסוגים שונים של מעשים אסורים, כל אחד מהם בדרגת חומרה אחרת. כך, אישום בגין הטרדה מינית יכול להיעשות בשל פרסום תצלום, סרט או הקלטה של אדם, המתמקד במיניותו, הפעלת לחץ בלתי רצוי על אדם לפעילות מינית, מעשים מגונים, הטרדה מינית סדרתית ועוד.
בכל סיטואציה של הטרדה מינית מומלץ לפנות מיד אל עו"ד שחר מנדלמן, עו"ד הטרדה מינית אשר בבעלותו משרד עורכי דין פליליים, העוסק בתחום באופן שוטף ואשר יפעל

החוק
החוק למניעת הטרדה מינית תשנ"ח-1998 והתקנות אשר הותקנו מכוחו, נועד להתוות כללים והסדרים בכדי לטפל, למנוע ולצמצם את התופעה המטרידה אשר חולשת על מגוון סיטואציות במקום העבודה, בתוך המשפחה, ניצול יחסי מרות בצבא, הטרדה מינית על ידי רופא, הטרדה מינית באינטרנט וכן הלאה.
החוק מגדיר הטרדה מינית והתנכלות כעבירות פליליות וקובע כי העונש בגין ביצוען יהא בין שנתיים עד ארבע שנות מאסר. כמו כן, המחוקק רואה בהן עוולות אזרחיות, בגינן ניתן לתבוע פיצוי כספי מכוח פקודת הנזיקין [נוסח חדש].

באילו מצבים יכולה להתרחש העבירה?
עו"ד הטרדה מינית הבקיא בשינויי החקיקה ובהלכות הפסיקה, יודע כי בגדר הטרדה מינית נכללות דרכי התנהגות אסורות, ביניהן: סחיטה באיומים של אדם לבצע מעשה בעל אופי מיני, מעשים מגונים, הצעות חוזרות בעלות אופי מיני המופנות לאדם שהראה כי אינו מעונין בהן, התייחסויות חוזרות לאדם, תוך המתמקדות במיניותו, כאשר אותו אדם הראה כי אינו מעונין בהן, התייחסות מבזה או משפילה לאדם ביחס למינו או למיניותו, כולל נטייתו המינית, יצירה של אווירה עוינת בעלת אופי מיני במסגרת העבודה וכן הלאה.

לסיכום
הנכם מוזמנים לפנות אל עו"ד שחר מנדלמן, עו"ד הטרדה מינית וכן עורך דין לעבירות מין מוביל בתחומו, לקבלת ייצוג משפטי מקצועי בהליכים פליליים בכל בתי המשפט בארץ לרבות בהליכי ערעור במידת הצורך. 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: