עורך דין מעשה מגונה

מעשה מגונה נכלל בגדר עבירות מין הקבועות בחוק העונשין, תשל"ז-1977 כאשר הכוונה למעשה הכולל מגע פיזי בין שני אנשים, כאשר צד אחד אינו מסכים לאותו מגע וגם למעשה מגונה ללא מגע פיזי. 
עו"ד שחר מנדלמן, הינו עורך דין מעשה מגונה המעניק ייעוץ משפטי יסודי לרבות ייצוג מקצועי של חשודים ונאשמים בעבירות מין בכלל מזה שנים רבות. זאת, תוך שמירת הזכויות והאינטרסים שלהם בצורה הטובה ביותר. בדרך זו, עורך דין מעשה מגונה יפעל למנוע את האופציה כי תואשמו או תורשעו בשל האשמת שווא ובנסיבות מסוימות אף לפעול לביטול ההליך הפלילי.

הגדרה – מעשה מגונה
סעיף 348 לחוק העונשין מגדיר "מעשה מגונה" בצורה רחבה, כ"מעשה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים". בכך ניתן לכלול מגוון התנהגויות, דוגמת נגיעה באיברים אינטימיים של אדם אחר בלא הסכמה, נגיעה באיברי גוף מוצנעים ועוד. עו"ד מעשה מגונה הבקיא בחקיקה, יודע כי למעשה מגונה יש כמה דרגות חומרה וכי יש הבחנה בין מעשה הכולל מגע מיני המתרחש רק מול אותו אדם, לבין מעשה מגונה הנעשה באופן פומבי ואינו כולל מגע.

דרך הפעולה המומלצת
בכל מצב שהנכם חשודים או נאשמים בגין ביצוע עבירה של מעשה מגונה, כדאי לפנות לקבלת סיוע משפטי מאת עורך דין מעשה מגונה או עורכת דין מעשה מגונה מיומנים ומקצועיים, אשר מכירים את דרכי הפעולה האפשריות השונות הקבועות בחוק.
עו"ד שחר מנדלמן, עו"ד מעשה מגונה מוביל בתחומו, בעל ניסיון בייצוג של מאות נאשמים בשלבי ההליך כולו - החל מהשלב הקריטי של המעצר, דרך ייצוג בבקשה למעצר עד תום ההליכים, ניהול ההליך הפלילי לאחר הגשת כתב אישום וכלה בהגשת ערעור במידת הצורך.

חשוב לדעת, כי פתיחת הליך פלילי נגד אדם, עלולה לפגוע בשמו הטוב ובמוניטין שלו, בבני משפחתו, בחייו החברתיים, עד כדי שלילת חירותו במקרים מסוימים. לפיכך, חשוב מאוד לבחור עורך דין מעשה מגונה או עורכת דין מעשה מגונה, אשר ילוו אתכם באופן אישי צמוד וישמרו על קיום האינטרסים שלכם כבר מתחילת הדרך. 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: