עורך דין אונס

עורך דין אונס מומחה יודע כי עבירת אינוס מתייחסת לבעילת נשים בלבד, כאשר הבועל מחדיר את אחד מאיברי הגוף או חפץ כלשהו, אם בצורה מלאה או חלקית, לאיבר המין של האישה, ללא הסכמתה החופשית. תביעות העוסקות באונס מטבען מורכבות ורגישות ולכן נדרשת בהן התנהלות נכונה וזהירה של עורך דין אונס מתחום המשפט הפלילי.
כיום, שינויי החקיקה בארץ לצד התנהלות הערכאות המשפטיות ביחס לעבירת אונס הובילו למצב לפיו כל אדם החשוד או נאשם באונס, חייב לפנות מיד לקבלת סיוע מקצועי מאת עורך דין אונס או עורכת דין אונס מומחים, על מנת להתנהל בצורה נכונה בהליך הפלילי.

מהי עבירת אונס?
עו"ד אונס או עורכת דין אונס, העוסקים בתחום הפלילי באופן יומיומי בקיאים בכך שעבירת האינוס מופיעה בסעיף 345 לחוק העונשין, התשל"ז-1977 והכוונה היא לבעילה של אישה ללא הסכמתה החופשית. העבירה מורכבת משני יסודות: יסוד הבעילה – החדרה של איבר מאיברי הגוף של התוקף או חפץ לאיבר המין של האישה.
היסוד השני, נוגע להיעדר ההסכמה של האישה או הקטינה המותקפת. מעבר להתנגדות פיזית של הקורבן כסימן להיעדר הסכמה, נוטים בתי המשפט לכלול בכך גם אי הסכמה מילולית מפורשת או אי שיתוף פעולה דוגמת התנהגות אפאטית או פאסיבית.

איך כדאי לפעול?
אם זומנת לחקירה במשטרה או שהוגש נגדך כתב אישום בגין עבירת אונס, מומלץ לפנות מיד אל עו"ד שחר מנדלמן, שהינו עו"ד אונס בעל ניסיון רב, המעניק ייעוץ משפטי מקצועי מקיף וסיוע בניהול כל שלבי ההליך הפלילי לרבות החקירה במשטרה, ייצוג בהליכי מעצר "ימים", מעצר עד תום ההליכים, ייצוג בבית המשפט וכן הלאה.

יש להדגיש, כי אונס היא עבירה פלילית מהחמורות ביותר, אשר העונש המרבי הצפוי על ביצועה הוא 16 שנות מאסר ובנסיבות מחמירות עד 20 שנות מאסר, כך שאסור להקל בכך ראש. הנכם מוזמנים לפנות אל עו"ד שחר מנדלמן, עורך דין אונס המעניק ייצוג משפטי לחשודים ונאשמים בהליכים פליליים בכל הערכאות המשפטיות ברחבי הארץ לרבות הליכי ערעור לבית המשפט המחוזי והעליון. 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: