משרד עורכי דין פליליים​

נאשם בעבירה פלילית, מואשם על ידי המדינה. זאת בניגוד למשפט אזרחי בו התביעה מגיעה מאדם אחר. בגלל ההתמודדות מול המדינה המייצגת את הציבור, עבודתו של משרד עורכי דין פליליים היא מורכבת מאוד ודורשת בקיאות רבה בחוקים, יכולת לראות את העובדות הקשורות שיעמדו לצידו של הנאשם. עו"ד מנדלמן, עו"ד מוכר בתחום המשפט הפלילי ומנהל משרד עו"ד פלילי במרכז יוכל להעיד כי דרושה לכך מומחיות רבה.

לראות את טובת הנאשם
עורכי דין פליליים, בין אם אלה עורכי דין עבירות תקיפה, גניבת רכוש או כל עבירה אחרת, צריכים לראות לנגד עיניהם קודם כל את טובת הנאשם. עו"ד מנדלמן מספר כי היכולת לראות קודם כל את טובת הנאשם, להסתכל על המקרה בצורה אובייקטיבית ללא שיפוטיות יכולה לעשות את ההבדל בין משרד עורכי דין פליליים אחד לאחר. אם מדובר על עבירה שנעשתה באזור המרכז מומלץ לעשות סקר בין משרדי עורך דין פלילי במרכז. הכרת הסביבה טוב יותר, יכולה להוציא עובדות שיעמדו לטובת הנאשם. מומלץ גם לבחור את עורך הדין בשלב מוקדם ככל האפשר, אפילו כבר בשלב המעצר על מנת שילמד את התיק היטב ויברור ממנו עובדות רלוונטיות. עורך הדין יכול גם למנוע את המעצר אם על סמך העובדות העולות מן התיק אין די ראיות מספיקות לביצוע מעצר.

הדרכה להסברה לנאשם
לא פחות מאיסוף הראיות והעובדות, תפקידו של משרד עורכי דין פליליים הוא להכין את הנאשם להליך המשפטי העומד בפניו, הליך שהוא לקוח זמן רב. חשוב לבחור משרד עו"ד פלילי במרכז אשר יקדיש זמן לליווי הנאשם לאורך התהליך ולא רק יתרכז בתיק עצמו. חשוב שיסביר לנאשם את זכויותיו, כיצד להתבטא בפני השופט או בפני התביעה וגם דברים נוספים שאינם קשורים ישירות למשפט אך גם הם בעלי חשיבות כמו כללי התנהגות בבית המשפט, קוד לבוש ועוד. 

שתי אפשרויות לגבי ההמשך
לאחר התנהלות ההליך הפלילי במשך זמן מסוים, מגיע המשפט לצומת דרכים בו ניתן לבחור האם לנסות להגיע להסדר טיעון בו הנאשם מודה בהאשמות המיוחסות לו ומגיעים לעונש המקובל על כל הצדדים או האם רוצים להמשיך בהוכחת חפותו משל הנאשם. משרד עורכי דין פליליים אשר רואה את טובתו של הנאשם צריך לזרום איתו ככל האפשר אך להסביר לו בכל שלב עד כמה הסיכויים עומדים לטובתו. ישנם משרדי עורך דין פלילי במרכז שינסו לקצר תהליך ולהגיע להסדר טיעון רק כדי לסיים את התיק, במיוחד כשאלה נושאים רגישים כמו במקרה של עורכי דין עבירות תקיפה.

לעומת זאת ישנם כאלה שירצו להוכיח את חפותו של הנאשם גם אם המחיר יהיה משפט שיתנהל שנים. גדולתו של משרד היא בהתייחסות לכל מקרה לגופו. משרד עורכי דין פליליים של עו"ד מנדלמן לומד כל מקרה לגופו וישנה בו מודעות לחשיבותו של עורך הדין עבור הנאשם ושהוא רואה בו הרבה יותר מבעל מקצוע.
 
 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: