משרד עורך דין פלילי במרכז​

התמחות של עו"ד בפלילים נחשבת לשיא כלשהו בעולם המשפט. נושא הפלילים כולל הרבה מאוד אקשן ועניין. עם זאת, עורכי הדין במשרדי עו"ד פלילי יעידו כי זוהי עבודה קשה. משרד עורך דין פלילי במרכז ובכלל צריך לגלות בקיאות רבה בדיני המשפט על מנת להפוך ראיות שנראות לכאורה שוליות לראיות שיהפכו לעיתים נאשם לחף מפשע. כך פועל עו"ד מנדלמן, עו"ד פלילי בעל מוניטין רב.

עורך דין פלילי כשומר על חברה תקינה
אחד מכללי הבסיס של חברה תקינה הוא שמירה על חפותו של אדם הנמצא בחזקת חשוד או נאשם כל עוד לא הוכח אחרת. גם אם על פניו נראה כי החשוד אכן ביצע את המעשה, הדבר אינו מספיק בכדי להפליל אותו. בתור עו"ד פלילי בתל אביב אשר עוסק בתחום שנים רבות, יכול עו"ד מנדלמן להעיד כי לא מעט פעמים ייצג חשודים אשר לכאורה היה ברור שביצעו את המעשים המיוחסים להם אך עבודה דקדקנית שביצע מנדלמן העלתה ספקות לגבי האשמה, וכאמור, כל עוד אין הוכחות חד משמעיות, גם אם ישנו ספק קטן, לא ניתן להרשיע את הנאשם. זהו ההבדל בין משרד עורך דין פלילי במרכז שהוא מנוסה ומומחה לבין משרד מתחיל.

איך לבחור עורך דין פלילי?
אם הסתבכתם בפלילים וזקוקים לעו"ד שיוכיח את חפותכם או לפחות יעזור לכם למזער נזקים בעקבות ההאשמה, חשוב לעשות סקר בין מספר משרדי עו"ד פלילי ולא להסתפק באחד או שניים. מומלץ לבחור עו"ד באזור בו נעשה המעשה בעקבותיו אתם מואשמים. לעיתים הכרת הסביבה ותנאיה יכולים לעמוד לטובתכם. כך, אם זירת הפשע היא באזור המרכז, לכו על משרד עורך דין פלילי במרכז, כשבמקרה בו מדובר על תל אביב, חפשו עו"ד פלילי תל אביב.

מעבר להתמקדות בסביבה המתאימה, בדקו את מידת הניסיון של המשרד- האם זהו משרד צעיר או ותיק? גם אם זהו משרד עו"ד פלילי בת"א בעל מוניטין- בדקו מיהו עורך הדין שאמון על התיק שלכם. לעיתים את השיחה הראשונית יבצע בעל המשרד אך בפועל יהיה אחראי על התיק עו"ד אחר. משרדו של עו"ד מנדלמן פועל בת"א כבר שנים ועובדיו הם עורכי דין בעלי ניסיון.

עו"ד פלילי שעומד מול המערכת
כשמחפשים משרד עורך דין פלילי במרכז או עו"ד פלילי תל אביב חשוב לקחת בחשבון כי במשפט הפלילי, בניגוד למשפט האזרחי, עומד עורך הדין לא מול עורך דין אחר אלא מול המדינה המייצגת את הציבור. חשוב לבחור עורך דין הנראה לכם בקיא, בעל ביטחון ואסרטיבי מספיק על מנת להצליח גם בהתמודדות של .אדם מול מערכת, מעטים מול רבים. 
 
 
טלפון
072-33-80-648
כתובת
שד' שאול המלך 35, תל אביב
(בית אמריקה)

משרד עו"ד - שחר ושלומציון מנדלמן

לפגישת ייעוץ
ופרטים נוספים
חייגו 072-33-80-648
או מלאו פרטיכם: